Η Εύη Ηλιάκη φτιάχνει χειροποίητα γούρια για το 2014 με υλικά NewMan και μας στέλνει τις φωτογραφίες με τις προτάσεις της!
“Τα Χριστούγεννα πλησιάζουν και το σπίτι μας φαντάζει μαγικό. Εγώ σαν τον Άγιο Βασίλη και τα 3 ζουζούνια μου, σαν τα ξωτικά “εργαζόμαστε” πυρετωδώς. Στολίδια, παιχνίδια, γούρια, κορδέλες, κανέλες, στοιχεία…. χαμός. Τα δωράκια μας φτιάχτηκαν με πολύ πολύ αγάπη και επειδή σημασία δεν έχει μόνο το περιεχόμενο, τα κλείσαμε μέσα σε όμορφες συσκευασίες με υλικά από την εταιρία Newman. Άλλες χρησιμοποιήθηκαν ως είχαν και άλλες δέχτηκαν μια ουσιαστική παρέμβαση. Το αποτέλεσμα? Το χαμόγελο και ο ενθουσιασμός όλων ήταν η πραγματική μου αμοιβή. Χρόνια πολλά και δημιουργικά σε όλους μας.” ~Εύη Ηλιάκη !!!!!
Χειροποίητα γούρια & η συσκευασία τους με υλικά NewMan!
![evi iliaki 001 copy](https://www.bombonieres.com.gr/wp-content/uploads/2013/12/evi-iliaki-001-copy.jpg)
Συσκευασία με υλικά NewMan
![evi iliaki 002 copy](https://www.bombonieres.com.gr/wp-content/uploads/2013/12/evi-iliaki-002-copy.jpg)
Κουτιά & κορδέλες για δώρα!
![evi iliaki 003 copy](https://www.bombonieres.com.gr/wp-content/uploads/2013/12/evi-iliaki-003-copy.jpg)
Γούρια 2014 από την Εύη
![EVI copy](https://www.bombonieres.com.gr/wp-content/uploads/2013/12/EVI-copy.jpg)
Γούρια 2014 από την Εύη
![evi 010 copy](https://www.bombonieres.com.gr/wp-content/uploads/2013/12/evi-010-copy.jpg)
Γούρια 2014 από την Εύη
![evi iliaki 007 copy](https://www.bombonieres.com.gr/wp-content/uploads/2013/12/evi-iliaki-007-copy.jpg)
Γούρια 2014 από την Εύη
![evi iliaki 008 copy](https://www.bombonieres.com.gr/wp-content/uploads/2013/12/evi-iliaki-008-copy.jpg)
Γούρια 2014 από την Εύη
![evi iliaki 009 copy](https://www.bombonieres.com.gr/wp-content/uploads/2013/12/evi-iliaki-009-copy.jpg)
Γούρια 2014 από την Εύη
Εύη, ευχαριστούμε πάρα πολύ εσένα και τους ζουζουνο-βοηθούς σου, για τις όμορφες ιδέες και τις μοναδικές δημιουργίες που φτιάξατε!
Καλές γιορτές με Υγεία & Δημιουργικότητα σε όλη την οικογένεια!!!! 🙂